15/06/2024

MACEBELL FLOW LEVEL 1 – WARSZTAT

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

15/06/2024

10:00-16:00

Warszawa

 • Zapraszamy na warsztaty treningowe z obsługi buławy treningowej (MACEBELL) skierowane do osób początkujących w koncepcji „Mace Flow”, czyli łączenia różnych ćwiczeń w jeden płynny układ (serię treningową). Na warsztatach nauczysz się podstawowych technik oraz przekażemy Ci najważniejsze zasady obsługi Mace’a. 
 • Nauczymy Cię wykorzystywać Macebell w Twoich dotychczasowych treningach jako świetnie narzędzie do rozwijania siły, wytrzymałości, koordynacji, mobilności. 

UWAGA – W ten sam weekend (następnego dnia, czyli 16 czerwca) organizujemy Warsztaty LEVEL 2). Przy zapisaniu się na oba moduły dostajesz ekstra RABAT!

LINK DO WYDARZENIA

Niższa cena obowiązuje do końca zapisów i wynosi 499 zł za jeden moduł oraz 899 za dwa moduły!

 • Dla osób, które chcą nauczyć się podstaw pracy z buławą oraz nauczyć się podstawowych ćwiczeń przy jej użyciu.
 • Dla osób które cenią sobie sprawność i chcą się rozwijać wszechstronnie
 • Dla amatorów i osób zaawansowanych którzy chcą wynieść swój „fitness” na wyższy poziom
 • Dla osób którzy są znudzeni klasycznymi ćwiczeniami na siłowni
 • Dla osób szukających innowacji i nowości treningowych
 • Dla zapaśników, oraz zawodników sportów walki (MMA, BJJ, zapaśników, bokserów itp) Poprzez odpowiednie dobranie ruchów może być doskonałym dodatkiem w okresie przygotowawczym.
 • Dla trenerów personalnych chcących poszerzyć swój warsztat pracy.

Macebell – to najczęściej stalowa buława wywodząca się od Perskiej buławy o nazwie GADA. Trening przy użyciu Mace’a należy do rodziny treningów balistycznych tak jak Kettlebel, Indian Club, Steel Clubbell, Bulgarian Bag, Gada, Jori, itp. W Treningu balistycznym używamy przyrządów o przesuniętym środku ciężkości, w którym ogromne znaczenie ma siła pędu i odpowiednie jej przekierowanie. To sprawia, że 10kg Macebell może zaskoczyć prawdziwego siłacza.

Macebell jest wykorzystywany do treningów obwodowych, funkcjonalnych, a także do młodej dyscypliny jaką jest Macebellifting.

 • Mace Flow to połączenie ruchów z wielu dyscyplin, także sztuk walki, w pewien układ choreograficzny. Wymaga to wprowadzenie się w stan stałego, uważnego zaangażowania.
 • FLOW lub inaczej PRZEPŁYW. Jest to termin z pogranicza psychologii. Twórcą koncepcji jest Mihály Csíkszentmihályi, według którego Flow jest stanem między satysfakcją, a euforią, wywołany całkowitym oddaniem się jakiejś czynności. Dlatego często oglądając kogoś wykonującego Mace Flow, kojarzy się to bardziej ze sztuką, niż typowym treningiem fizycznym. Jeśli jesteś sportowcem, artystą, muzykiem itp – doskonale znasz ten moment, kiedy istnieje tylko TU i TERAZ – nic Cie nie jest w stanie „wytrącić” z tego stanu. Po prostu robisz swoje. Przepływa przez Ciebie energia i rzeczy dzieją się same.

UWAGA – Nie musisz być aż tak „wkręcony_a” . W bardziej świeckim wydaniu FLOW jest to po prostu połączenie kilku ćwiczeń w jeden płynny układ (serie treningową). Nie bój się, nie będziemy Ci zapalać kadzidełek i „wprowadzać” Cie w stan mistycznego uniesienia 

Macebell Flow jest rodzajem treningu, który łączy elementy siłowe i kondycyjne z płynnością i świadomością ruchu. To trening, który angażuje ciało i umysł na w dużo większym stopniu niż tradycyjne metody treningowe, oferując jednocześnie korzyści związane z siłą, mobilnością, koordynacją i zdrowiem psychicznym – (wysokie skupienie i mindfull movement działa kojąco na układ nerwowy) Jeśli szukasz czegoś, co połączy

Twoje ciało i umysł w harmonijną całość, to MACEBELL Flow może być właśnie tym, czego potrzebujesz!

JEŚLI NIE ZNOSISZ RUTYNY, UWIELBIASZ TESTOWAĆ SWOJE FIZYCZNE GRANICE I TRENOWAĆ DYNAMICZNIE, MACE FLOW MOŻE BYĆ DLA CIEBIE IDEALNE.

15 CZERWCA 2024
10:00 – 16:00

Lokalizacja : STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO- Trenuj Świadomie
Słupecka 4/37,02-309 Warszawa
https://maps.app.goo.gl/tu9XTnnZ2KzHcfsC7

*UWAGA – Organizator zastrzega sobie zmienić miejsce/klub szkolenia w wyjątkowej sytuacji. Bez obaw, zostaniesz poinformowany odpowiednio wcześniej.

 • Nauka Podstawowych Ruchów/Ćwiczeń Oburącz Z Wykorzystaniem Macebell Np. 360 Back Swing, 360 Front Swing, Figure 8, Uppercut I Wiele Więcej)
 • Główne Zasady Pracy Z Macebell, Które Będą Stanowić Bazę Do Prawidłowej I Przede Wszystkim Bezpiecznej Pracy Z Buławą.
 • Nauka Ruchów Wykorzystywanych W Mace Flow Oraz Wykorzystanie Buławy W Podstawowych Wzorcach Ruchowych.
 • nauka Ruchów Wielopłaszczyznowych Angażujących Pełne Łańcuchy Mięśniowe
 • Zasady Tworzenia Flow
 • Praca Oddechowa Oraz Wybrane Techniki Relaksacyjne Poprawiają Skupienie I Koncentrację

Niższa cena obowiązuje do końca zapisów i wynosi 499 zł za jeden moduł oraz 899 zł za dwa moduły!

Cena regularna (bez zniżki) – 599 zł

W celu rezerwacji miejsca prosimy o przedpłatę w wysokości 200zł przelewem na konto :

Paweł Orzechowski

Mbank: 35 1140 2004 0000 3802 7624 2537

Tytuł przelewu: Warsztat Macebell [proszę napisać który level] + Imię i Nazwisko

Dodatkowo:

 • Po szkoleniu dostaniesz dostęp do materiałów ONLINE omawianych na szkoleniu w formie wideo
 • Otrzymasz CERTYFIKAT uczestnictwa potwierdzające zdobyte kompetencje
 • Podczas szkolenia zapewnimy pyszny CATERING w przerwie obiadowej, wodę, kawę, herbatę.

Organizator zastrzega sobie:

 1. Prawo nie zwrócenia wpłaconych środków za szkolenie uczestnikowi, który nie pojawił się na szkoleniu w wyznaczonym terminie.
 2. Prawo zmiany terminu szkolenia w wyjątkowych sytuacjach
 3. Odwołania szkolenia (w takim przypadku, dokonane wpłaty zostaną zwrócone).

Paweł Konys – sportem zacząłem zajmować się 13lat temu. Kiedy nie potrafiłem przebiec 200 metrów, ani wykonać jednego podciągnięcia. Dzięki pracy jaką wykonałem, żeby znaleźć się w tym miejscu, nauczyłem się cierpliwości i będę potrafił przekazać Ci wiedzę, nawet jeśli przewracasz się stojąc na jednej nodze, tak jak ja w przeszłości 😉

Uważam, że ćwiczenia fizyczne kształtują charakter i są świetnym narzędziem do pokonywania problemów życia codziennego. Ale przede wszystkim powinny sprawiać Ci radość, a ja postaram się Ciebie tym zarazić 😊

Paweł Orzechowski – Od wielu lat uczę ludzi trenować świadomie. Sam ze sportem jestem związany od 6 roku życia, gdzie wiele lat trenowałem akrobatykę sportową oraz piłkę nożną. Jestem trenerem oraz fizjoterapeutą. Prowadzę studio treningowe na Warszawskiej ochocie. Moją misją jest promowanie zdrowego podejścia do ruchu oraz sportu. Dla mnie Ruch to zdecydowanie coś więcej niż tylko ćwiczenia. Uwielbiam treningi siłowe, kettlebell, movement, mobility oraz od 2,5 roku jestem zakochany w Macebell oraz Steel clubs. Razem z Pawłem chcemy zarażać i promować Macebell w Polsce – jest to nowa dyscyplina oraz gałąź fitnessu dlatego chętnie podzielimy się swoimi doświadczeniem.

*Wypełniając formularz poniżej, otrzymasz wszelkie informacje (kwestie techniczne,dodatkowe pliki, numer konta, przypomnienia) w wiadomości zwrotnej.

X